Трансформаторное зарядное устройство MAXION MXCT PLUS- 8AT (12V; 8A)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Maxion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.79 кг |
| Гарантія | 6 міс. |
| Додаткові режими | Нет |
| Питание | 220-240В, 50-60 Гц |
| Макс. ємність АКБ | 80Ah |
| Мін. ємність АКБ | 3Ah |
| Напруга АКБ | 12V |
| Рабочая температура | -20°C - +50°C |
| Ток заряда | 8A |
| Тип | Трансформаторний |
| Тип АКБ | Кислотно-свинцеві (Ca), MF, SLI, WET, EFB |
| Функції захисту | Від іскріння, перегріву, переполярності, перезарядки, короткого замикання |
Информация для заказа
- Цена: 1 100 ₴






