Трансформаторное зарядное устройство MAXION MXCT PLUS-30CT (6/12/24V; 30A)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Maxion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 8.72 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові режими | Нет |
| Питание | 220-240В, 50-60 Гц |
| Макс. ємність АКБ | 300Ah |
| Мін. ємність АКБ | 4Ah |
| Напруга АКБ | 6V, 12V, 24V |
| Рабочая температура | -20°C - +50°C |
| Ток заряда | 30А |
| Тип | Трансформаторний |
| Тип АКБ | Кислотно-свинцеві (Ca), MF, SLI, WET, EFB |
| Функції захисту | Від іскріння, перегріву, переполярності, перезарядки, короткого замикання |
Информация для заказа
- Цена: 3 715 ₴






