Трансформаторное зарядное устройство MAXION MXCT PLUS 30ВT (12/24V)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Maxion |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові режими | Зберігання |
| Питание | 220-240В, 50-60 Гц |
| Макс. ємність АКБ | 100Ah |
| Мін. ємність АКБ | 4Ah |
| Напруга АКБ | 12V, 24V |
| Рабочая температура | -20°C - +50°C |
| Ток заряда | 10A |
| Тип | Трансформаторний |
| Тип АКБ | Свинцево-кислотні (Ca) |
| Функції захисту | Від іскріння, перегріву, переполярності, перезарядки, короткого замикання |
Информация для заказа
- Цена: 2 229 ₴




