Интеллектуальное зарядное устройство MAXION MXCT-SMART SC6B (6V/12V; 1A/6A)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Maxion |
| Тип | Зарядное |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові режими | Зберігання |
| Питание | 220-240В, 50-60 Гц |
| Макс. ємність АКБ | 120Ah |
| Мін. ємність АКБ | 1.2Ah |
| Напруга АКБ | 6V/12V |
| Рабочая температура | -10°C - +50°C |
| Ток заряда | 1A/6A |
| Тип АКБ | Свинцево-кислотні (Ca), EFB, AGM, GEL, AFB |
| Функції захисту | Від іскріння, перегріву, переполярності, перезарядки, короткого замикання |
Информация для заказа
- Цена: 1 104 ₴





