Генератор двухтопливный газ и бензин MAXION MXGG-JLP7500E 6.5 кВт ручной + электро старт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Maxion |
| Коэффициент мощности | 3 |
| Количество фаз | 3 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 84 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 12В/10Ач |
| Ємність паливного баку | 25л |
| Ємність системи змащення | 1,1л |
| Безперервна робота | 12 годин |
| ДхШхВ (мм) | 715x573x570 |
| Максимальная выходная мощность | 15,0 л.с. |
| Максимальна потужність змінного струму | 6.5кВт |
| Напрямок обертання валу відбору потужності | Проти годинникової стрілки (в напрямку відбору потужності) |
| Номінальна напруга змінного струму | 220В/380В |
| Номінальна потужність змінного струму | 6.0кВт |
| Объем | 420 см3 мл |
| Топливо | Бензин & Зріджений або природний газ |
| Регулятор напруги | Автоматичний регулятор напруги |
| Розетки | 2 x 220В, 1 x 380В |
| Система зажигания | Транзисторний індуктор (TCI) |
| Система запуска | Ручний + електричний запуск |
| Тип генератора змінного струму | Безщітковий, однопідшипниковий з AVR, 100% мідна обмотка |
| Тип двигателя | 4-тактний 1-циліндровий двигун з повітряним охолодженням з верхнім розташуванням клапана |
| Тип карбюратору | Поплавковий |
| Тип воздухоочистителя | Поліуретановий |
Информация для заказа
- Цена: 25 228 ₴





