
ИБП MAXION линейно-интерактивный 3000Вт/2100Вт/48В с чистой синусоидой
10 175 ₴
- В наличии
- Код: MXUPS-SL-3KL
+380 (63) 152-23-23
- +380 (97) 273-31-31
- +380 (97) 926-50-92
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ИБП MAXION линейно-интерактивный 3000Вт/2100Вт/48В с чистой синусоидой
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Maxion |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 18.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | З дисплеєм, холодний старт |
| Назначение | Для дома |
| Гарантія | 12 місяців |
| Габарити | 455x195x330 |
| Выходная мощность | 2100 Вт |
| Тип використовуваної батареї | 4 х 12V |
| Захист | Аварійне відключення, ліній передачі даних, від короткого замикання, від перенавантаження |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 |
| Количество розеток | 3х Schuko |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Форма выходного напряжения | Правильна (чиста) синусоїда |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 145~275 В |
| Аккумуляторная батарея | Зовнішня |
| Мощность | 3000 ВА |
Информация для заказа
- Цена: 10 175 ₴


