Интеллектуальное зарядное устройство MAXION MXCT SMART HFU4DVL (6/12V, 2/4A)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Maxion |
| Тип | Зарядное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.538 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові режими | Зберігання |
| Питание | 220-240В, 50-60 Гц |
| Макс. ємність АКБ | 80Ah |
| Мін. ємність АКБ | 1.2Ah |
| Напруга АКБ | 6V/12V |
| Рабочая температура | -20°C - +50°C |
| Ток заряда | 2A/4A |
| Тип АКБ | Свинцово-кислотные (Ca), EFB, AGM, GEL, AFB |
| Функції захисту | Від іскріння, перегріву, переполярності, перезарядки, короткого замикання |
Информация для заказа
- Цена: 1 256 ₴







