Трансформаторное зарядное устройство MAXION MXCT-1208CS (8A, 12V)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Maxion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.3 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Додаткові режими | Нет |
| Питание | 220-240В, 50-60 Гц |
| Макс. ємність АКБ | 110Ah |
| Мін. ємність АКБ | 2.5Ah |
| Напруга АКБ | 6V,12V |
| Рабочая температура | -20°C - +50°C |
| Ток заряда | 8A |
| Тип | Трансформаторний |
| Тип АКБ | Кислотно-свинцеві (Ca), MF, SLI, WET, EFB |
| Функції захисту | Від іскріння, перегріву, переполярності, перезарядки, короткого замикання |
Информация для заказа
- Цена: 933 ₴






