Генератор дизельный бесшумный MAXION MXGG-JD15000SE 10,5 кВт ручной + электро старт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Maxion |
| Коэффициент мощности | 5 |
| Количество фаз | 3 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 280 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 12В/8,3Аг |
| Ємність паливного баку | 26 |
| ДхШхВ (мм) | 1350x750x760 |
| Максимальная выходная мощность | 11кВт/14квА при 50 Гц |
| Модель двигуна | JD290 |
| Номінальна напруга змінного струму | 220В/380В |
| Номінальна потужність змінного струму | 10кВт/12,5кВА |
| Объем | 954 см3 мл |
| Топливо | Дизель |
| Панель керування | Модуль SMARTGEN із функцією зупинки, аварійна кнопка |
| Регулятор напруги | Автоматичний регулятор напруги |
| Рівень шуму на 7м дБ(А) | 85 |
| Система запуска | Електричний запуск |
| Тип двигателя | Двигун типу V, 2-циліндровий, 4-тактний ДИЗЕЛЬНИЙ двигун з повітряним охолодженнямПостійна потужність (HP) 20 |
| Тип конструкции | Безшумний навіс з 4 колесами (2 універсальні колеса, 2 напрямних колеса) |
Информация для заказа
- Цена: 151 191 ₴





