
Підшипник 804805 розмір 25x39x30,5
80 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 804805
+380 (63) 152-23-23
- +380 (97) 273-31-31
- +380 (97) 926-50-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 804805 розмір 25x39x30,5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид підшипника | Карданного валу |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 39 мм |
| Код запчастини | 804805 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ЗІЛ, ЛАЗ, КАМАЗ, ГАЗ, ЛуАЗ, Урал |
| Сумісність з моделлю | 5320 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Ширина | 30.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴