
Фільтр повітряний двигун 1512-4068
266 ₴
- В наявності
- Код: 1512-4068
+380 (63) 152-23-23
- +380 (97) 273-31-31
- +380 (97) 926-50-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряного двигуна 1512-4068
Характеристики:
- Висота [мм]:60
- Довжина [мм]:249
- Ширина [мм]: 132
- Тип продукту: Аналог
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | 1512-4068 |
| Сумісність з моделлю | C5 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Довжина | 249 мм |
| Ширина | 132 мм |
| Висота | 60 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Mini, Fiat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 266 ₴