
C013031ABE ABE Гальмівні колодки FORD USA HONDA MAZDA TOYOTA
900 ₴
- В наявності
- Код: C13031ABE
+380 (63) 152-23-23
- +380 (97) 273-31-31
- +380 (97) 926-50-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
C013031ABE ABE Гальмівні колодки FORD USA HONDA MAZDA TOYOTA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C13031ABE |
| Товщина внутрішньої накладки | 16 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 15 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 43 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Товщина | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | Probe, 626 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴