
Автомобільний компресор двопоршневий MAXION MXAC-70L2K-LED
1 871 ₴
- В наявності
- Код: MXAC-70L2K-LED
+380 (63) 152-23-23
- +380 (97) 273-31-31
- +380 (97) 926-50-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автомобільний компресор двопоршневий MAXION MXAC-70L2K-LED
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxion |
| Тип | Двопоршневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний об'єм | 70 л/хв |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кабель живлення | 3 м. |
| Макс. тиск | 10 Атм/Bar |
| Напруга, V | 12V |
| Насоси поршневого типу | 2 шт. |
| Повітряний шланг | 1 м. |
| Потужність | 300 Вт |
| Струм споживання | 25A |
| Сумка для перенесення | В комплекті |
| Шланг високого тиску | 3 м. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 871 ₴







