
Накладка гальмівна ISUZU, Богдан, Ataman STD 10мм (свердл. із закл.) (RIDER) 8971895270-STD
690 ₴
- В наявності
- Код: 8971895270-STD
+380 (63) 152-23-23
- +380 (97) 273-31-31
- +380 (97) 926-50-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Накладка гальмівна ISUZU, Богдан STD 10мм (свердл. із закл.) Преміум (RIDER) Комбінація вмісту арамідного волокна та мінерального забезпечує термостійкість, міцність, стабільний коефіцієнт тренування та екологічність виробу. У цій рецептурі містяться мікропорошки фрикційних модифікаторів. Під дією температур і тиску вони створюють надтонку плівку на поверхні колодки, яка забезпечує стабільний коефіцієнт тренування, не піддаючи гальмівному барабану надмірне зношування.
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Богдан, Isuzu |
| Тип техніки | Автобус |
| Тип | Барабанні |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Rider |
| Код запчастини | 8971895270-STD |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 8971895270-STD |
| Висота | 140 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 140 мм |
| Довжина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴
