Сальник колінвала задній 122791HC0A.
Для:
JUKE-1.6(F15)2011-
Qashqai 2.0 (J10E) 2006-2014
Аналог:
12279ED000, 12279-ED000
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Qashqai |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Nissan |
| Код запчастини | 12279-1HC0A |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 84 мм |
| Зовнішній діаметр | 117 мм |
| Кросс-номери | 12279-1HC0A |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Ліве |
| Місце встановлення | Колінвал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴
