Характеристики товару*
Сайлентблок важеля Febest PSAB-001
Бренд
Febest
Тип
Сайлентблок важеля
Розміщення
задній міст
Сторона встановлення
ліва , права
Розташування
зверху
Марка автомобіля
Land Rover , Porsche
Вага
0.099 кг
Країна виробник
Німеччина
Сайлентблок важеля Febest PSAB-001
Бренд
Febest
Тип
Сайлентблок важеля
Розміщення
задній міст
Сторона встановлення
ліва , права
Розташування
зверху
Марка автомобіля
Land Rover , Porsche
Вага
0.099 кг
Країна виробник
Німеччина
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Freelander |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 40.3 мм |
| Висота | 40 мм |
| Код запчастини | PSAB-001 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | PSAB001 |
| Виробник | Febest |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴

