
Сальник редуктора FORD 3542D, 3542T, 4142D 047895-V FC464478AB
2 700 ₴
- В наявності
- Код: 188404
+380 (63) 152-23-23
- +380 (97) 273-31-31
- +380 (97) 926-50-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник редуктора вихідний із 3-го мосту FORD 3542D, 3542T, 4142D
SIZE 176.20 mm.
SIZE 295.45 mm.
SIZE 30.00 mm.
SIZE 410.00 mm.
SIZE 520.00 mm.
TYPESC10
MATERIALFKM
Product GroupCassette Seal
FORDFC46 4478 AB
FORDT227168
FORDFC464478AA
FORDFC46 4450 VA
FORDFC46 4478 AA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Ford |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | SKT |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 047895-V |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 76.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 95.3 мм |
| Висота | 10 мм |
| Напрямок обертання сальника | Без обертання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴
