
Сальник задньої маточини 1833 (AC461175AA / / T185357) 417124-V FC461175AA
2 600 ₴
- В наявності
- Код: 175208
+380 (63) 152-23-23
- +380 (97) 273-31-31
- +380 (97) 926-50-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник задньої маточини, кат. номер: SKT 417124-V, є важливою запчастиною для трансмісії в сільськогосподарській техніці. Він призначений для запобігання витоку мастила та забезпечення герметичності задньої маточини. Цей сальник має високу стійкість до зносу та високу термостійкість, що робить його довговічною і надійною деталлю. Виготовлений з високоякісних матеріалів, цей сальник гарантує відмінну працездатність та ефективну роботу трансмісії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Ford |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | SKT |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | T185357 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | T185357 |
| Місце встановлення | Задня |
| Зовнішній діаметр | 190 мм |
| Висота | 14.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴
