
Втулка стабілізатора переднього FORD 1833, 1846, 2533 (в-во Туреччина) DC465484AA
1 625 ₴
- В наявності
- Код: T203019
+380 (63) 152-23-23
- +380 (97) 273-31-31
- +380 (97) 926-50-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора переднього FORD 1833, 1846, 2533 (виробництво Туреччина), кат. номер: DC46 5484 AA - якісна деталь для автомобілів Форд. Виготовлена в Туреччині. Гарантує надійне кріплення стабілізатора передньої підвіски. Продукт має каталожний номер для зручності підбору запчастин.
Основні атрибути
| Виробник | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Ford |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | T203019 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 625 ₴
