
Сальник задньої маточини зовнішній FORD 1846 (в-во SKT, Туреччина) 8C464245AA / 410196-V 8C464245AA
1 580 ₴
- В наявності
- Код: 193370
+380 (63) 152-23-23
- +380 (97) 273-31-31
- +380 (97) 926-50-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник задньої втулки зовнішній FORD 1846 (є також кришка T105634), кат. номер: 8C46 4245 AA. Використовується для забезпечення герметичності вузла втулки та захисту від потрапляння вологи та бруду. Цей сальник забезпечує надійну роботу та довгий термін служби завдяки високоякісним матеріалам та тщательному виготовленню. Каталожний номер цього виробу: 8C46 4245 AA / SKT 410196-V.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Ford |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | SKT |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 8C464245AA / 410196-V |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 92.08 мм |
| Зовнішній діаметр | 111.28 мм |
| Висота | 9.52 мм |
| Матеріал | Нітрил |
| Напрямок обертання сальника | Без обертання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 580 ₴