Автомобільний акумулятор BOSCH (S50 080) (L3) 77Ah 780A R+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 77 А. г |
| Пусковий струм | 780 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Bosch |
| Ширина | 278 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 17.6 кг |
| Країна виробник | Німеччина |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 0 092 S50 080 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0092S50080 |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | - |
| Тип АКБ | SLI |
| Довжина, мм | 278 |
| Ширина, мм | 175 |
| Країна-виробник | Чехія |
| Гарантія | 24 місяці |
| Пусковий струм, А (EN) | 780 |
| Висота, мм | 190 |
| Тип корпусу | Європейський |
| Ємність, Ah (А/год) | 77 |
| Напруга, V | 12 |
| Клас | Premium |
| Код виробника | 0092S50080 |
| Тип кріплення | Нижнє кріплення (B13) |
| Необхідність обслуговування | Необслуговуваний |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип транспорту | Легкові |
| Тип клем | Стандартний конус (Європа) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 020 ₴



