Інтелектуальний зарядний пристрій MAXION MXCT SMART 06DVL (6/12V, 3/6A)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxion |
| Тип | Зарядний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип АКБ | Свинцево-кислотні (Ca), EFB, AGM, GEL, AFB |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення | 220-240 В, 50-60 Гц |
| Мін. ємність АКБ | 1.2Ah |
| Ток заряда | 3A/6A |
| Макс. ємність АКБ | 110Ah |
| Напруга АКБ | 6V/12V |
| Додаткові режими | Зберігання |
| Функції захисту | Від іскріння, перегріву, переполярності, перезарядки, короткого замикання |
| Робоча температура | -20°C - +50°C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴







