Інтелектуальний зарядний пристрій MAXION MXCT-SMART SC6B (6V/12V; 1A/6A)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxion |
| Тип | Зарядний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові режими | Зберігання |
| Живлення | 220-240 В, 50-60 Гц |
| Макс. ємність АКБ | 120Ah |
| Мін. ємність АКБ | 1.2Ah |
| Напруга АКБ | 6V/12V |
| Робоча температура | -10°C - +50°C |
| Ток заряда | 1A/6A |
| Тип АКБ | Свинцево-кислотні (Ca), EFB, AGM, GEL, AFB |
| Функції захисту | Від іскріння, перегріву, переполярності, перезарядки, короткого замикання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 104 ₴





