
Автомобільний компресор MAXION MXAC-40L-LED
1 067 ₴
- В наявності
- Код: MXAC-40L-LED
+380 (63) 152-23-23
- +380 (97) 273-31-31
- +380 (97) 926-50-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автомобільний компресор MAXION MXAC-40L-LED
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний об'єм | 40 л/хв |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кабель живлення | 3 м. |
| Макс. тиск | 7.5 Атм/Bar |
| Напруга, V | 12V |
| Повітряний шланг | 1 м. |
| Потужність | 180 Вт |
| Струм споживання | 15A |
| Сумка для перенесення | В комплекті |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 067 ₴






